Мирослав Маринович залишає посаду проректора УКУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мирослав Маринович залишає посаду проректора УКУ
08 Лютого, 13:28

Мирослав Маринович залишає посаду проректора УКУ

Мирослав Маринович оголосив про рішення залишити посаду проректора Українського католицького університету. Про це повідомили у пресслужбі УКУ.

Відтепер пан Мирослав буде виконувати функції радника ректора університету, президента Інституту релігії та суспільства УКУ, а також продовжить викладати.

«Іде 27-й рік моєї праці у спільноті УКУ. З 1 жовтня я 1997 року я працюю у Львівській Богословській академії, яка потім стала УКУ. З 2000 року я є проректором університету та членом ректорату. Нещодавно мені виповнилося 75 років. Свого часу Блаженніший Любомир Гузар, коли йому виповнилося 75, написав прохання до Папи про зречення влади. Я хочу скласти з себе повноваження проректора, і зробити це в такий спосіб, як свого часу Блаженніший Любомир – передати владу ще теплою рукою. Дякую усім моїм колегам по ректорату за цю надзвичайну розкіш і Боже благословення працювати з ними і зі спільнотою університету. Ідучи з посади проректора, я не йду з УКУ. Залишаюся на посаді президента Інститут релігії та суспільства, а також буду радником ректора Тараса Добка», – пояснив своє рішення Мирослав Маринович.

Додамо, що Мирослав Маринович — правозахисник, громадський діяч, публіцист, член-засновник правозахисної Української Гельсінської групи, дисидент і колишній політв’язень, почесний президент Українського ПЕН.

Відео