Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Миру в Україні ще не буде”: прогноз астролога на 2020 рік
31 Грудня, 15:59
logo-black

“Миру в Україні ще не буде”: прогноз астролога на 2020 рік

Тетяна Пасічник

У передноворічний час всі підбивають підсумки минулого року, завершують свої справи та гадають, що ж їх чекає у Новому році. Астрологи кажуть, наступний рік буде дуже непростий та суперечливий і для світу, і для України.

Про те, що чекає на українців у 2020 році LMN дізнавалась у львівської астрологині Лії Адамчук.

“З позитивних подій в Україні у наступному році буде те, що країна все ж залишиться існувати на політичній карті світу, – каже Адамчук. – Хоча, швидше за все, це буде нова Україна. Можуть з’явитися схожі події, як в 1991 році. Тоді кілька років країна була у важкому стані, але пізніше все налагодилось. Такий хід подій може бути й зараз”.

Додає, що миру в самій країні не буде. Про це свідчить так званий “кармічний вузол” у астрології. Між Росією та Україною продовжиться “нафтова війна”.

“Швидше за все триватимуть військові дії або знищення за допомогою епідемії. Перешкоди і труднощі і конфлікти в уряді, які можуть призвести до зміни влади, розпуску Верховної Ради, – каже. – До прикладу, приблизно 10 лютого в країні можливий конфлікт щодо землі, території. Це антисоціальні акти, агресія – все, що спрямоване проти існуючого порядку. Як завжди, кризовий час для нашого уряду 18-19 лютого”.

Також астрологиня зазначає, що з середини лютого і до початку квітня можлива спроба повалення влади, зіткнення з правоохоронними органами, випадки непокори наказам, а також скандали з відомими людьми.

У березні – напруга в економіці, у кредитах. Однак Лія Адамчук стверджує, що українцям можна чекати стабільності національної валюти.

Наступний рік – високосний. Цей факт найбільше турбує молодих дівчат. Астрологиня запевняє – не варто в це вірити.

“Не зациклюйтеся, – переконує Адамчук. – Можна реєструвати шлюб, народжувати дітей починати нові справи. Як і в кожному році, є свої погані і хороші дні. Зазвичай для кожної людини це індивідуально. Головний день – 29 лютого. Я б порадила все таки в цей день не починати особливо важливих справ”.

Також радить не починати нові любовні відносини та не вступати в шлюб з 13 травня по 25 червня 2020-го.

“В цей період Венера ретроградна. Можуть переглядатися всі види відносин, в тому числі фінансового характеру. Можливо ви в цей час повернетесь до старих партнерських відносин або остаточно розірвете існуючі”.

У прийдешньому році приділятимуть увагу розвитку науки, техніки і медицини.

“З’являться так звані державні замовлення на або розробку стратегічно важливих об’єктів або технічних засобів. Відбудуться процеси інтеграції, утворяться підприємства-гіганти, які контролюють ту або іншу галузь промисловості або сільського господарства”, -каже Лія.

Також додала, що найбільшого успіху слід очікувати людям, які займаються торгівлею продуктами харчування. Особливо, якщо вони пов’язані із землею.

Фото: ілюстративне (Ассоль)

  • 0
  • 825
Схожі новини