Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мистецька львівська галерея “Дзиґа” знову запрацює
24 Грудня, 19:38

Мистецька львівська галерея “Дзиґа” знову запрацює

У культовій галереї «Дзиґа» презентують оновлений виставковий простір та кураторський проект Влодка Кауфмана «Виявлення». Про це повідомляє Zaxid.net.

Оновлену галерею відкриють вже цієї п’ятниці, 28 грудня, о 17:00. Вона відновить свою діяльність після ремонту, який тривав від середини листопада.

Вже традиційно до різдвяних свят «Дзиґа» стає простором для реалізації мистецьких проектів із сакральним наповненням. Проект «Виявлення» продовжить цю традицію, адже за своїм жанром це сакральна інсталяція.

Це буде перший проект з низки запланованих в оновленому просторі галереї «Дзиґи». Далі відвідувачі зможуть побачити проект знаменитого одесита Олександра Ройтбурта, молодих художників з Ужгорода та Рівного, а також – одного з найвідоміших українських абстракціоністів Тіберія Сільваші.

Додамо, в  липні 2018 року один із співзасновників «Холдингу емоцій !FEST» Андрій Худо повідомив про підписання із «Дзиґою» угоди про партнерство та спільну діяльніст

Угода передбачала збереження «Дзиґи» як мистецького центру, а також назви закладу та мистецької галереї. А галерею відкрил ще у 1997 році.

 

Схожі новини