Митників викрили на злочинній схемі із власниками «євроблях» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Митників викрили на злочинній схемі із власниками «євроблях»
21 Травня, 09:51

Митників викрили на злочинній схемі із власниками «євроблях»

Служба безпеки України викрила посадовця Галицької митниці та двох колишніх поліцейських на схемі із «євробляхами». Зловмисники вносили неправдиві відомості до бази даних митниці. Усе це – щоб власники авто на єврономерах уникнули відповідальності за відсутність «транзиту».

За інформацією слідства, зловмисники підбурювали жителя Львівщини до надання хабаря митному інспектору. Метою було внесення фіктивних відомостей до бази даних митниці, аби власник автомобіля на єврономерах уникнув відповідальності за порушення транзиту.

У митника «просили» внести фіктивні відомості у базу даних щодо виїзду «євробляхи» за межі території України у Польщу, без фактичного виїзду вказаного транспортного засобу. До оборудки залучили третю особу, яка мала передати правоохоронцю хабар у $1300.

Правоохоронці затримали зловмисників після отримання другої частини хабара в сумі 900 доларів США, які вони в подальшому планували передати службовцю митниці.

Наразі проводяться обшуки на безпосередньому митному пості та за місцем проживання осіб. Додатково перевіряється причетність працівників митниці до протиправної діяльності.

Відео