Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Митники на Жовківщині не дозволили перевезти у Польщу 13 кілограм бурштину
04 Січня, 09:51

Митники на Жовківщині не дозволили перевезти у Польщу 13 кілограм бурштину

Сьогодні вночі, 4 січня, працівники митного посту «Рава-Руська» на Жовківщині зупинили вантажний автомобіль «Опель», який рухався до Польщі. За кермом був 50-річний мешканець Рівненської області. Для перетину кордону обрав смугу руху спрощеного митного контролю «червоний коридор». У тайнику автівки працівники митники виявили 13 кг бурштину, передає ДФС у Львівській області.

«Про наявність будь-якого товару він не повідомив. Під час митного контролю цього автомобіля в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, прихованих від митного контролю. Автомобіль скерували у місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники спільно з прикордонниками у салоні автомобіля виявили необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів,  жовтого та коричневого кольору різних відтінків, ззовні схоже на необроблений бурштин в асортименті. Громадянин не надав жодних документів, що могли підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару», – зазначають у прес-службі ДФС на Львівщині.

За цим фактом склали протокол про порушення митних правил. Товар затримали. Він буде скерований на експертизу для проведення його ідентифікації та вартості.

Фото: умовне

Схожі новини