Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На «Азовсталі» від кулі снайпера загинув 28-річний медик з Золочівщини
16 Травня, 10:44

На «Азовсталі» від кулі снайпера загинув 28-річний медик з Золочівщини

На «Азовсталі» у Маріуполі загинув 28-річний медик із Золочівського району Львівщини Іван Штокало. Про це повідомляє Поморянська селищна рада.

«Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої Поморянської громади. Куля російського снайпера обірвала життя 28-річного Івана Штокала із позивним «Скар», – йдеться у повідомленні.

Іван народився в Поморянах, тут виростав, навчався у школі, закінчив її, а потім став студентом Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

«Грудень 2014 року, коли юнак вступив до лав «азовців», ще навіть не закінчивши університету, змінив його життя зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне. Іван став військовим медиком у зоні АТО, був у гарячих точках, де велися запеклі бої, допомагав рятувати життя наших бійців», – йдеться у повідомленні.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України він разом з полком «АЗОВ»став на захист рідної країни. За кілька днів до своєї загибелі Іванові судилося пережити біль втрати найближчого бойового товариша-водія швидкої медичної допомоги.

«Іван загинув у героїчному Маріуполі на «Азовсталі», намагаючись врятувати життя пораненого бійця, до кінця виконуючи свій професійний та моральний обов’язок», – зазначається у повідомленні.

Схожі новини