На Бахмутському напрямку загинув 43-річний воїн з Трускавця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Бахмутському напрямку загинув 43-річний воїн з Трускавця
03 Квітня, 13:49

На Бахмутському напрямку загинув 43-річний воїн з Трускавця

1 квітня поблизу Часового Яру на Донеччині загинув у бою військовослужбовець Петро Юркевич з Трускавця. Про це повідомили в міськраді.

«Петро народився 2 липня 1980 року у Трускавці. Тут пройшло його дитинство та юність. У 2014 році став на захист України й з гідністю пройшов АТО. З початком повномасштабного вторгнення, у травні 2022 року досвідчений військовий знову, без вагань, пішов виборювати свободу та незалежність нашої Держави», – йдеться в повідомленні.

У лавах ЗСУ молодший сержант з позивним «Сокира» був командиром бойової машини – командиром 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А 4123.

На сторінці підрозділу «Правий сектор Борислав» побратими підтвердили інформацію про загибель Петра Юркевича.

«На жаль війна забирає найкращих! В боях за нашу землю на Донеччині, здобув вічне життя в бою наш вірний побратим, великий воїн Петро Юркевич “Сокира”. Він був відважний та мудрий воїн, вірний побратим! З гідністю пройшов АТО та з початку повномасштабного вторгнення зі зброєю в руках виборював нашу свободу! Величезна та болісна втрата для нашого підрозділу, м.Трускавця та м.Борислава, і всієї України!», – йдеться в повідомленні.

Про дату і час зустрічі Героя в рідному місті та чин похорону повідомлять пізніше.

Відео