Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На базі у Сколівському районі підлітків навчать користуватися макетами зброї
14 Березня, 16:14
logo-black

На базі у Сколівському районі підлітків навчать користуватися макетами зброї

Юлія Швидко

35 хлопців віком від 14 до 18 років 5-7 квітня візьмуть участь у Військово-патріотичному вишколі на тренувальній базі ДУК ПС у селі Коростів на Сколівщині. Військово-патріотичний вишкіл «Патріот» організовує безкоштовний табір в честь покійного голови правління організації Ігоря  Коцюруби.

«З 2014 року займаємося підготовкою добровольців. Військові вишколи проводимо по львівських школах. З 2015 року працюємо з дітьми зі Сходу. У нас займаються хлопці різного віку. Буває, приходять 5-річні, які уже цікавляться військовою справою. Зараз вирішили зібрати трохи старших. Цей табір присвячуємо Ігорю Коцюрубі, якого убили. У цій справі досі триває слідство», – розповідає LMN голова правління «Патріоту» Олег Ільків.

У таборі залишилося лише 7 вільних місць. Організатори запрошують зголоситися батьків, які би хотіли, аби їх діти пройшли такий вишкіл.

«5 квітня о дев’ятій ранку хлопців електричкою повеземо у Сколе. Звідти своїм транспортом доставимо на базу. Там навчатимемо їх військової дисципліни, як поводитися з боєприпасами, зброєю. Підліткам роздамо навчальні макети. Також покажемо, як користуватися вибухонебезпечними предметами. Наші парамедики, які працювали на фронті, навчать надавати першу медичну допомогу. З учасниками будуть працювати психологи. Також дамо уроки військової топографії – навчимо за допомогою компасу орієнтуватися на місцевості. Вечорами покажемо патріотичні фільми типу «Кіборги», «Червоний». З нашим оркестром заспівають пісень УПА, – додає Олег Ільків. – У вишколі будуть як наші постійні учасники, так і новачки. Сьогодні зранку – вже 8 дзвінків від батьків бажаючих. Телефонували з Жовкви, Яворова».

 

Заявку можна подати у приватному повідомленні до пана Олега у Фейсбуці. 

Фото: ВПВ “Патріот”

Схожі новини