На безкоштовні заняття з плавання у Львові записались вже 70 військових та членів сімей загиблих | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На безкоштовні заняття з плавання у Львові записались вже 70 військових та членів сімей загиблих
25 Травня, 19:46

На безкоштовні заняття з плавання у Львові записались вже 70 військових та членів сімей загиблих

У Львові проводять безкоштовні тренування з плавання для військовослужбовців та членів сімей загиблих захисників та захисниць України. Як зазначили у Львівській міській раді, станом на сьогодні вже 70 людей скористались цією можливістю.

«В рамках комплексної програми розвитку спорту військових вже понад 70 учасників зареєструвались на безкоштовні заняття з плавання. Нагадаю, що військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих захисників України мають можливість у Львові оздоровлюватись засобами фізичної культури та спорту. Всю актуальну інформацію про всі безкоштовні тренування і активності можна дізнатись на сторінках відділу спорту військових у соціальних мережах», – наголошує Антон Нікулін, начальник управління спорту та молодіжної політики Львова.

Зазначимо, управління спорту та молодіжної політики у співпраці з Навчально-спортивною базою літніх видів спорту Міністерства оборони України запустило новий напрям у межах Комплексної програми розвитку спорту військових, ветеранів війни та адаптивного спорту.

Безкоштовні тренування з плавання будуть проходити у басейні на вул. Клепарівська, 39А, де зараз відбуваються активні роботи з доступності та безбарʼєрності.

Послугою можуть скористатися:

  • учасники бойових дій, ветерани війни
  • військовослужбовці, які проходять службу у військових частинах Львівської громади (за попередніми списками, які формує військова частина)
  • військовослужбовці, які перебувають на реабілітації у Львівській області
  • члени сімей загиблих Захисників та Захисниць України
  • члени сімей Героїв Небесної Сотні

Щоб стати учасником, необхідно пройти обов’язкову попередню реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1w93uMBEmr_9TtSrL0Aq0-4HOwIptiy9ZYuomUm2fDIs/edit

Відео