На благодійний концерт у Городку прийшло 30 людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На благодійний концерт у Городку прийшло 30 людей
14 Лютого, 17:44
logo-black

На благодійний концерт у Городку прийшло 30 людей

Марія Оринчак

 

У вівторок, 12 лютого, у Городку відбувся благодійний концерт на підтримку Євгена Стріжика. Юнак страждає на японську хворобу моямоя – рідкісне хронічне судинне захворювання головного мозку невідомого походження. Йому потрібна термінова операція, вартістю приблизно 18 тисяч доларів. Зараз Євген на лікуванні у Стамбулі. Зал був майже порожній.

 

«Наш зал з легкістю вміщує близько 200 людей, тому для мене то велика дивина, що прийшло тільки від сили 30. Концертна програма тривали приблизно 2 години. Так, то був доволі насичений день для Городка. У нас тоді було багато різних культурних подій, але ж то не причина ігнорувати таку подію,» -розповідає LMN місцева мешканка Ольга Діасамідзе. На концерт організатори запросили близько 15 виконавців.

«Перед тим ми організовували концерти на допомогу Євгену у селі Грімне і селі Підзвіринець. Тут активність була зовсім інша. Ми зібрали близько 38 тисяч гривень та 30 доларів. А в Городку навіть не знали, чи починати той концерт. Зібрали лише 6 тисяч гривень. Не можу зрозуміти, чому ми раптом стали настільки байдужими до чужої проблеми», – каже один із організаторів концерту Микола Стріжик.

Заплановано ще три концерти. Організатори сподіваються, що тут буде більше гостей.

«У Пустомитах плануємо провести захід цієї неділі о 15.00 в Народному домі. Через тиждень, 24 лютого, концерт відбудеться у Комарно. Теж в Народному домі о 15.00. А 2 березня плануємо провести у Турці, на площі біля Народного дому о 10.00», – зазначає Микола.

Відео