На благодійному ярмарку у Львові для військових зібрали близько 150 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На благодійному ярмарку у Львові для військових зібрали близько 150 тисяч гривень
13 Червня, 13:27

На благодійному ярмарку у Львові для військових зібрали близько 150 тисяч гривень

У Львові відбувся благодійний ярмарок, організаторами якого стали колектив Львівської філармонії та оркестр INSO-Lviv. Завдяки події вдалось зібрати 143 716 грн, які будуть передані на потреби ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

До музикантів доєднались також львівські ресторації, кав’ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.

«Ми не очікували такої кількості відвідувачів і такої активності. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись. Завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 143 716 гривень. Усі кошти будуть передані воїнам, які боронять нашу з вами незалежність», — кажуть організатори.

На заході також мала виступити Ніно Катамадзе, але її потяг через повітряні тривоги спізнився і вона не встигла на захід. Однак 17 червня у філармонії відбудеться її концерт разом з INSO-Lviv та Ніколозом Рачвелі.

Додамо, ярмарок є лише частиною благодійного збору. Весь тиждень на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин. Більше про лоти та ставки можна дізнатись за посиланням.

Відео