На благодійному заході у львівському виші зібрали 135 тис грн для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На благодійному заході у львівському виші зібрали 135 тис грн для ЗСУ
04 Жовтня, 12:31

На благодійному заході у львівському виші зібрали 135 тис грн для ЗСУ

В понеділок, 2 жовтня, на базі спорткомплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся благодійний захід «Дякую тобі, Захиснику», на якому зібрали 135 тисяч грн на прилад нічного бачення для штурмового взводу NC 13 3-ОШБр. Про це повідомили на сайті ЛНУ.

«Сьогодні ми зібралися тут для того, аби презентувати види спортивних занять, які може запропонувати спорткомплекс Львівського національного університету імені Івана Франка людям, котрі отримали поранення, захищаючи життя і волю кожного з нас. Надзвичайно важливо створювати і підтримувати можливості для швидшої реабілітації наших ветеранів, дбати про тих, кому ми завдячуємо своєю незалежністю», –  підкреслив Володимир Качмар, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету.

Найбільш емоційною частиною події став матч з мініфутболу, де за перемогу змагалися команди військових з ампутованими кінцівками внаслідок поранень під час воєнних дій, тепер вони є гравцями ФК «Покрова». Глядачі щиро вболівали за футболістів.

Як зазначають організатори, завдяки благочинній події вдалося зібрати 135 тисяч гривень на потреби захисників України.

Відео