На боротьбу із Covid-19 уряд витратив понад 46 млрд гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На боротьбу із Covid-19 уряд витратив понад 46 млрд гривень
04 Лютого, 13:22

На боротьбу із Covid-19 уряд витратив понад 46 млрд гривень

Минулого року на боротьбу з коронавірусом з бюджету України витратили 46,4 млрд гривень. Про це розповідають у Міністерстві фінансів.

Найбільше коштів використали на оплату послуг екстреної та стаціонарної медичної допомоги та послуг з вакцинації – 22,4 млрд гривень.

Закупівля вакцини проти коронавірусу обійшлась бюджету у 11,4 млн гривень. Близько 2,5 млрд гривень витратили на забезпечення лікарень киснем, необхідним діагностичним обладнанням, експрес тестами та матеріалами для тестування.

 

На соціальну підтримку держава у 2021 році витратила 7,7 млрд гривень. Йдеться про виплати по безробіттю – 2,2 млрд гривень та соціальну підтримку населення в умовах карантину – 3 млрд гривень.

Також протягом минулого року українцям виплатити 2,5 млрд гривень за лікарняними листами.

«У минулому році Мінфін знаходив можливості щодо фінансування всіх заходів для протидії пандемії COVID-19. Так, минулого року було виділено кошти для належного забезпечення лікарень киснем, надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Сьогодні ми маємо достатню кількість різних видів вакцин, щоб забезпечити актуальні потреби у вакцинації, зокрема і «бустерні» дози», – розповів Роман Єрмоличев, заступник Міністра фінансів.

Окрім того, минулого року близько 800 млн гривень, як доплату до заробітної плати отримали військовослужбовці Нацгвардії та Держприкордонслужби, поліцейські, медичні та інші працівники закладів охорони здоров’я.

Відео