На Бродівщині від прирученої козулі постраждало троє дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Бродівщині від прирученої козулі постраждало троє дітей
21 Липня, 10:17
logo-black

На Бродівщині від прирученої козулі постраждало троє дітей

У селі Станіславчик, що недалеко Бродів, справжній переполох зчинила козуля. Дика тварина, яку змалечку намагалися приручити у місцевій родині, підрісши, вдарила трьох дітей та дорослого жителя села. Люди почали жалітися на небезпечне сусідство.

«Багатодітна сім’я приручила козулю європейську. Більше року звір жив разом з родиною. Діти назвали Бембі та годували з рук печивом і цукерками. Маленьке козеня ночувало в хаті. Коли підросло – перемістили у хлів, поряд із свійськими тваринами», – розповідають у Бродівській міській громаді. – Проте дика коза почала втікати за межі приватної території – часто бігала селом, лякаючи жителів. Впродовж останнього часу до старости надійшло чотири скарги від мешканців. Звір завдав тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому».

За зверненнями людей у міськраді зібрали спеціальну комісію. Порадившись, вирішили вилучити дику тварину із господарства та передати її на реабілітацію.

 

«Людям, які тримали в себе на подвір’ї дику тварину, повідомили про потенційну небезпеку і загрозу для дітей, коли звір ще більше підросте. Також розповіли про наслідки утримання козулі в неприродному для неї середовищі, без вільного простору. В результаті – козулю європейську погодилися передати в Мисливське господарство “Стир” для реабілітації та подальшого повернення у дику природу», – додають у громаді.

  • 0
  • 831
Відео