Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Бродівщині браконьєр затрелив благородну оленицю
09 Жовтня, 16:33
logo-black

На Бродівщині браконьєр затрелив благородну оленицю

Поблизу села Збруї, що на Бродівщині браконьєр вбив річну оленицю. Затримати порушника не вдалося. Він залишив всі свої речі та встиг заховатися від працівників лісової охорони.

«Рейдова група під час охорони мисливських угідь почула постріл, який пролунав у полях Станіславчицької сільської ради, коло села Збруї. Виїхали на вірогідне місце незаконного полювання, працівники побачили особу, яка намагалася втекти з місця події на мотоциклі», – кажуть у державному підприємстві «Мисливське господарство «СТИР».

Лісова охорона на місці виявила застреленого благородного оленя. Поруч речі зловмисника: рюкзак, глушник від зброї, ножі. Зловмисник напевне почув, як підходять люди, злякався та дав на втьоки. Не встиг завести і власного мотоцикла.

dscn1778-620x400

«Повідомлення про випадок в лісі отримали від держлісохорони. Подія була пізно вночі, на щастя, доволі далеко від населеного пункту. Дуже шкода тварину. Молода олениця. Зараз у цій справі проводимо розслідування», – каже Сергій Карплюк із Бродівського райвідділу поліції.

Фото: Львівське ОУЛМГ

Схожі новини