На Бродівщині мотоцикліст наїхав на 9-річного сусідського хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Бродівщині мотоцикліст наїхав на 9-річного сусідського хлопчика
14 Вересня, 15:01
logo-black

На Бродівщині мотоцикліст наїхав на 9-річного сусідського хлопчика

Вчора близько 17.30 на автодорозі «Лешнів-Корсів» Бродівського району 24-річний мотоцикліст наїхав на 9-річного велосипедиста. Обоє – зі села Корсів, мешкають по-сусідству. Потерпілого Іванка з переломом гомілки, струсом мозку та забоями госпіталізували у районну лікарню.

«У Бродівській лікарні виявилося, що у хлопчика – відкритий перелом. Треба оперувати, тому перевезли у львівську лікарню. Чоловік, який наїхав на нього, зі свого подвіря рухався «Мустангом» на дорогу. У той час зі сусідського двора виїхав Іванко – і під мотоцикл, – розповідають LMN мешканці села Корсів. – Винуватець аварії – наш сільський фельдшер, має хорошу репутацію. Два роки тому одружився, нещодавно став батьком. Гарний сім’янин, часто його в церкві бачать. Він з дружиною – у товариських стосунках з Іванковими батьками. Мабуть, зуміють вирішити цю ситуацію і не бути ворогами. Іванко – хороший хлопчина, але, як і всі його ровесники, непосидющий».

У Бродівському відділі поліції за фактом аварії порушили кримінальну справу.

«Наразі встановлюємо усі обставини аварії, яка трапилася, швидше за все, з необережності. Якихось обтяжуючих моментів не було. Стаття, за якою порушили справу, передбачає для винуватця термін позбавлення волі до трьох років. Але це вирішуватиме суд», – каже LMN Сергій Карплюк, заступник начальника Бродівського відділу поліції.

Фото: ілюстративне

Відео