Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Бродівщині рятувальники 15 хвилин витягували з болота корову
02 Грудня, 15:45

На Бродівщині рятувальники 15 хвилин витягували з болота корову

Христина Вишневська

Вчора по обіді мешканка села Лагодів Бродівського району Галина Ситар пасла стадо корів. Не вгледіла, які її улюблениця Чорнушка відійшла до потічка попити води та провалилася у підмерзле болото.

 

«Я почула, яку вона голосно мукає. Прибігла, дивлюсь, а вона вже наполовину живота в болоті лежить. І ніяк вибратися не може, – розказує «Львівській мануфактурі новин» жінка. – Ой лишенько, думаю, та ж зараз втопиться моя Чорнушка. Болото її засмоктає! Почала гукати на допомогу. Та поблизу нікого! То ж учора свято було, люди по хатах сиділи. Давай дзвонити на 101. За 20 хвилин хлопці вже були на місці. На той момент корова ще глибше вгрузла, тільки одну ногу видно було.»

Рятувальники обмотали корову мотузками, пожежним рукавом і повільно тягли автомобілем. Впоралися за 15 хвилин.

«Корові було дуже холодно, вона сильно перелякалася, – розповідає «ЛМН» Ігор Притуленко з Бродівського райвідділу ДСНС. – Власниця накрила її своїм плащем, гладила, заспокоювала. Худобина смирна була, певно, розуміла, що її рятують. На щастя, ніде не пошкодилася, хіба могла переохолодитися».

Галина Ситар каже, корова почувається добре.

«Я вчора в стресі була, навіть нормально не подякувала тим хлопцям, – говорить. – А вони ж так намучилася з моєю Чорнушкою. Один рятувальник всі свої чоботи, штани вимазав, рукави куртки повністю в багнюці були».

Схожі новини