Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Бущині карантин у всіх школах
06 Лютого, 18:13
logo-black

На Бущині карантин у всіх школах

Роман Матвіюк

 

Від сьогодні, щоб уникнути збільшення хворих на грип та вірусні інфекції,  у школах  Буського району призупинили навчання. Таке рішення прийняли на засіданні районної комісії.

 

“Ми спостерігали щодня за ситуацією захворюваності серед дітей. Визначали кількість школярів, що не відвідують школу через хвороби, – каже керівник відділу освіти Буської райради Галина Олійник. – Побачили, певне зростання є. У понеділок у шести школах не прийшло 20% учнів. У вівторок така ж ситуація склалася ще в п’яти. Тому прийняли рішення для всіх шкіл, аби перервати цей ланцюг захворюваності».

 

Призупинили навчання у районі до 13 лютого. Протягом цього періоду перевірятимуть ситуацію захворюваності дорослих і дітей.

 

 

«У нашій школі діти вже перехворіли. Тому сенсу запроваджувати карантин не бачу. Знову на плечі батьків лягає навчання дитини. Я, наприклад, вдома, то для мене труднощів не буде, але для інших батьків, мабуть, проблема», – каже мешканка Красного Юлія.

«Ми дізналися тільки сьогодні про призупинення навчання. Слава Богу, мені є де залишити дитину і де її розважати. Тому навіть рада. У першому класі не така серйозна програма. Я не хвилююсь через це. Вважаю, що такі заходи потрібні, бо погода примхлива і через це ріст захворюваності росте», – зазначила мешканка Буська Валентина.

 

 

 

 

Фото: з архіву автора

Схожі новини