На Бущині горів цвинтар | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Бущині горів цвинтар
01 Квітня, 09:25
logo-black

На Бущині горів цвинтар

Софія Мінджоса

У суботу в селі Вербляни Буського району горів цвинтар. Про це LMN повідомив Володимир Топило, який прийшов на цвинтар відвідати могилу батька жінки.

«Я сам з Буська, приїхав у Вербляни, щоб проголосувати на виборах. Але перед тим вирішив заїхати на могилу до батька моєї жінки. Коли я туди прийшов, то був просто шокований, – каже Володимир. – Скрізь спалена трава, три старі дерев’яні хрести згоріли вщент, ще дві нові могили пошкоджені вогнем. Я почав оглядатися і побачив, що ще на трьох могилах згоріли всі рослини і деревце.»

Коли Володимир прийшов на дільницю, то почав питати в місцевих про пожежу.

«Вчора на цвинтарі прибирали, палили вінки і сміття. Про це мені одразу люди сказали. А як почав питати, хто був таким необережним і призвів до пожежі, то всі замовкли. Ніхто не зізнається, – каже Володимир. – Видно, що пожежу намагалися потушити, бо деякі ділянки згоріли менше, ніж інші.»

У Буській пожежно-рятувальній частині кажуть, що до них не надходили повідомлення про пожежу. Вони зазначають, що раніше бували випадки, коли горіла трава біля цвинатаря, однак такого, щоб погоріли хрести ще не було.

Фото: Буськ онлайн

Відео