На чемпіонаті України з боксу Львівщина виборола девʼять медалей | Львівська мануфактура новин
На чемпіонаті України з боксу Львівщина виборола девʼять медалей
27 Листопада, 17:25

У Львові відбулись фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу серед дорослих, де Андрій Тишковець, Даниїл Заморило та Анастасія Саранюк вибороли чемпіонський титул у різних категоріях. Про це повідомили у ЛОВА.

«Загалом збірна Львівщини на цьому важливому чемпіонаті виборола дев’ять медалей, з яких три золоті, три срібні і три бронзові. Ці змагання були особливо важливими для спортсменів, адже боротьба тривала не лише за медалі, а й за право представляти Україну на турнірах, де розігруватимуть ліцензії на Олімпійських іграх. Відповідно до результатів, Львівщина матиме гідне представництво на цих турнірах», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

У ваговій категорії 48 кг перемогу виборов 25-річний Андрій Тишковець. Він став чемпіоном України з боксу уже вчетверте. Андрій займається боксом з 14 років та є членом національної збірної.

Золото виборов також Даниїл Заморило, який змагається у ваговій категорії 63,5 кг. У фіналі змагань він  переміг минулорічного чемпіона країни, учасника Олімпійських Ігор Ярослава Харциза. Наставник Даниїла – Заслужений тренер України Андрій Сальва. Андрій та Даниїл є службовцями Навчально-спортивної бази літніх видів спорту.

Серед жінок чемпіонкою стала Анастасія Саранюк. Вона змагається у ваговій категорії 70 кг. Її тренує Роман Семенишин.

Ще троє представників Львівщини стали срібними призерами: Іван Завадський у ваговій категорії 54 кг, Олександр Гриців у категорії понад 92 кг та Тетяна Дачишин у категорії 70 кг серед жінок.

Дмитро Куля став бронзовим призером у ваговій категорії 71 кг. Третє місце також вибороли Софія Турбініна у ваговій категорії 48 кг та Анна Добровольська у категорії 52 кг.