На Червоноградщині чоловік болгаркою випадково перерізав собі шию | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Червоноградщині чоловік болгаркою випадково перерізав собі шию
18 Серпня, 09:13

На Червоноградщині чоловік болгаркою випадково перерізав собі шию

32-річного мешканця Червоноградського району врятували лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Чоловікове життя висіло на волосині. Пацієнт випадково болгаркою перерізав собі шию, пише Захід.нет.

«У пацієнта була масивна рана м’яких тканин з ушкодженням м’язів, підшкірної клітковини, кісток і хрящів шийного відділу хребта. Болгарка зупинилася буквально за кілька міліметрів від сонної артерії», – розповів завідувач хірургічного відділення №1 лікарні Гнат Герич.

Як виявилось, чоловік удома працював з болгаркою, вона була без захисного щитка. Постраждалий спіткнувся і впав на працюючий інструмент. Люди, що були поруч, миттю вимкнули його, але болгарка встиг перерізати передню і бічну поверхню шиї, аж до хребців.

«Під час падіння болгарка пошкодила і щитоподібну залозу, що викликало масивну кровотечу. Сонна артерія, на щастя, не була пошкоджена, були ушкодженні її гілки, болгарка зупинилася буквально за кілька міліметрів від магістральної судини, що і врятувало чоловіка, а також те, що лікарні «швидкої» надали пацієнту кваліфіковану допомогу», – каже Гнат Герич.

Чоловіка в лікарні відразу прооперували і днями виписали додому. За словами лікарів, пацієнти з різного роду травмами, спричинених болгаркою та іншими електричними інструментами, до лікарні потрапляють доволі багато. Утім травмують в основному руки, ноги. З травмами шиї – нечасто і те, що пацієнт із такою травмою вижив, можна вважати везінням, яке зустрічається вкрай рідко.

ФОТО: з відкритих джерел(ілюстративне)

Відео