Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Червоноградщині та Самбірщині відкриють піші переходи
27 Лютого, 14:26

На Червоноградщині та Самбірщині відкриють піші переходи

З початку війни  близько 100 тисяч осіб перетнули кордони Львівщини з Польщею.  Станом  на сьогодні, 27 лютого, близько 10 тисяч на залізничному вокзалі очікують відправлення за кордон, більшість з них іноземці, інформують у Львівській ОДА.

Відтак,  на пунктах пропуску “Нижанковичі – Мальховіце” та  “Варяж-Усьмеж” планують відкрити піші переходи. Також додаткові  піші переходи вже відкриті на  “Краківці”, “Смільниці” та “Грушеві”.

Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, окрім того, близько трьох тисяч людей поїздом скерують у Закарпатську область з можливістю подальшого виїзду до Словаччини та Угорщини.  До Нижанкович людей теж довезуть транспортом.

«Ми не можемо заборонити людям  покинути країну, де зараз тривають бойові дії з окупантом. Зі свого боку співпрацюємо із прикордонниками, іноземними колегами та “Укрзалізницею”, щоб допомогти людям і запобігти скупченню”, – зазначив Максим Козицький.  

Також він повідомив, що зараз є черги автомобільного транспорту на кордонах і закликав людей зупинятись у Львові, переночувати в місті і тоді рухатись далі у запланованому напрямку.

Схожі новини