На Червоноградщині відремонтована дорога розлазиться на очах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Червоноградщині відремонтована дорога розлазиться на очах
30 Липня, 12:06
logo-black

На Червоноградщині відремонтована дорога розлазиться на очах

Відремонтована дорога між селами Бендюги і Поториці на Червоноградщині, не протримавшись і кілька тижнів, вкривається ямами і осипається по краях. За цю справу вже взялися правоохоронні органи. Про це LMN розповів Олександр Клімов, голова правління ГО «ІБ» Дорожній Контроль Захід.

«Асфальт крошиться, обвалюється, тож питання в його якості, чи він відповідає нормам і вимогам», – каже чоловік.

За його словами, дорогу підрядник – ПП «Рома» ремонтував дуже швидко і здав на початку липня. А вже 19 липня Олександр Клімов, прибувши на місце, зафіксував значні пошкодження дорожнього полотна.

За його словами, йдеться про ділянку дороги довжиною близько 500 метрів, ремонт якої може коштувати близько 1,5 мільйона гривень. Замовником робіт був департамент дорожнього господарства Львівської ОВА.

«Я думаю, розраховували на те, що це дорога в лісі і якось воно буде, але так не вийшло. Натомість вже за тиждень дорога «полізла» і треба було робити ямковий ремонт, а за два стало ще гірше», – розповідає Олександр Клімов.

Ямковий ремонт на відремонтованій дорозі

Чоловік звернувся до поліції, працівники якої вже провели слідчі дії з допомогою технічних засобів та провели заміри товщини асфальтного покриття, встановивши, що замість 7 см воно має 5 см. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Відео