На Червоноградщині викрили прихильника «русского мира» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Червоноградщині викрили прихильника «русского мира»
29 Червня, 14:40

На Червоноградщині викрили прихильника «русского мира»

Служба безпеки України викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщині. Чоловік вів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію. Про це повідомляють в Управлінні СБУ у Львівській області.

Проросійськи налаштований мешканець Львівщини проводив акції на підтримку агресії рф, використовував комуністичну символіку, поширював інформацію, що він перебуває в окупації українською владою та нівелював значення українських героїв, – розповідають в СБУ.

Така протиправна діяльність вказувала на можливе вчинення й ряду інших антиукраїнських провокацій та диверсій в регіоні.

Під час проведення обшуків в зловмисника правоохоронці вилучили антиукраїнські листівки, символіку країни-агресора та пропагандистську літературу в підтримку російської ідеї, незареєстровану вогнепальну зброю та патрони до неї, холодну зброю, кілька пляшок з коктейлем Молотова, а також зразки форми правоохоронних органів України, яку, ймовірно, чоловік планував використати для вчинення диверсії. Триває слідство.

За вказане розповсюдження руйнівних наративів російської пропаганди зловмиснику повідомлено про підозру у поширенні комуністичної символіки та незаконному поводженні зі зброєю. Готуються матеріали для обрання запобіжного заходу.

Заходи із викриття проводили оперативники Червоноградського райвідділу СБУ у Львівській області спільно з слідчими Червоноградського райвідділу полції у Львівській області за процесуального керівництва Червоноградської окружної прокуратури.

Відео