Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На День вишиванки в Дрогобичі проведуть показ мод
16 Травня, 16:13

На День вишиванки в Дрогобичі проведуть показ мод

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч свято припадає на 19 травня. Через військові дії в країні довелось скасувати традиційну ходу у вишиванках вулицями міста. Однак усіх дрогобичан запрошують одягнути вишивані сорочки та сукні, зробити спільне фото та долучитись до розгортання кількаметрового державного прапора в центрі міста. Захід стартує на Площі Ринок об 11:00 годині, 19 травня.

День вишиванки – подія, яка покликана зберегти українські традиції та передати їх наступному поколінню. Також ми закликаємо внутрішньо переміщених осіб вдягнути вишиванки у цей день. Усіх, хто будуть у вишиванці та покажуть довідку, що вони ВПО чекаємо у мерії, у 210 кабінеті — відділі сім’ї та молоді. На вас чекають символічні подарунки. Усі ми маємо розуміти, коли в тилу люди пам’ятають про військових, цінять свою історію, свої звичаї, традиції та обряди — ця країна непереможна! — каже керівниця відділу сім’ї та молоді  Олександра Пашко.

Також у місті проведуть показ мод від найдревніших до найсучасніших вишитих сорочок, суконь, рушників. У програмі – куштування унікальних страв за старовинними рецептами та виставка власноруч виготовлених авторських ґерданів.

Дійство розпочнеться об 15:00 на площі Замкова Гора. Усі вилучені від заходу кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Схожі новини