На Добромильщині проведуть ювілейне «Свято Урожаю» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Добромильщині проведуть ювілейне «Свято Урожаю»
16 Вересня, 18:56
logo-black

На Добромильщині проведуть ювілейне «Свято Урожаю»

У неділю, 19 вересня, у Новому Місті на Самбірщині відбудеться ювілейне «Свято Урожаю». Організатором фестивалю є Добромильська міська рада. У програмі заходу – катання на бричках, частування від місцевих фермерів, виступи колективів. Хедлайнерами музичної програми стануть народний артист України Іван Попович та заслужений артист України, фіналіст «Голосу Країни» Назар Савко.

Такий фестиваль на Добромильщині відбудеться вже вп’яте. Невипадково у Новому Місті – саме тут вже кілька років діє туристичний кластер «Ковбойки: Український дикий захід». У межах кластеру місцеві мешканці відкрили тепличне господарство та цех для сушіння «Полуничні пагорби», сироварню «Молочне ранчо», парк розваг «COWBOYKY», кілька зелених садиб та ще ряд проєктів.

«Запрошуємо усіх відсвяткувати добрий врожай разом з нами, відпочити після важких буднів. Гостям рекомендую обов’язково продегостувати страви з 7 старостинських округів, спробувати пастили від «Файних сусідів», сири з «Молочного ранчо» та інші смаколики від місцевих фермерів, адже якби не вони, то цього свята, мабуть, не вдалось би зробити», – розповідає LMN голова Добромильської громади Петро Куляс. 

 

Добратись до Нового Міста можна з центру громади – Добромиля. Рейсовий автобус вирушає з вокзалу о 15:00.

 

  • 0
  • 2365
Відео