На Донеччині загинув воїн бригади “Лють”, 45-річний Володимир Медвідь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Донеччині загинув воїн бригади “Лють”, 45-річний Володимир Медвідь
27 Лютого, 12:30

На Донеччині загинув воїн бригади “Лють”, 45-річний Володимир Медвідь

На фронті загинув Герой з Підкамінської громади, військовослужбовець ОШБ “Лють” 45-річний Володимир Медвідь. Про це повідомив селищний голова Підкамінської громади Богдан Бутинський.

“З сумом повідомляємо, що у кривавій війні, яку розгорнула росія проти України, 24 лютого на Бахмутському напрямку, захищаючи рідну землю, загинув наш земляк, уродженець села Вербівчик — Медвідь Володимир Іванович, 1979 р. н., військовослужбовець ОШБ “Лють”, штурмовий полк “Сафарі”. Відважний воїн повертається додому на щиті…”, – йдеться у повідомленні.

У Володимира залишились мати, дружина, дочка, брати, сестри.
Сьогодні, 27 лютого, о 15:00 Підкамінська громада зустріне тіло загиблого захисника на в’їзді в село Межигори. Кортеж з тілом Героя виїжджатиме з Бродів о 14:00 годині та проїжджатиме Підкамінською громадою. Похорон відбудеться завтра, 28 лютого о 12:00 в селі Межигори.

“Просимо жителів громади вийти на вулиці населених пунктів та зустріти воїна з квітами, патріотичною символікою і живим коридором Слави. Віддати честь і шану Герою, який поклав своє життя заради нас і нашої України”, – пише селищний голова.

Відео