На дорозі Бориня-Боберка знову стався обвал: коли відремонтують невідомо (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На дорозі Бориня-Боберка знову стався обвал: коли відремонтують невідомо (ФОТО)
04 Листопада, 13:08
logo-black

На дорозі Бориня-Боберка знову стався обвал: коли відремонтують невідомо (ФОТО)

У селі Нижня Яблунька, що на Самбірщині, обвалилась нещодавно відремонтована дорога. Як повідомляють місцеві жителі у соцмережах, обвал стався на відрізку дороги «Бориня-Боберка».

«Ці фото зроблені сьогодні, у с. Нижня Яблунька, на  відрізку дороги «Бориня- Боберка». Я, як водій, просто не уявляю які наслідки будуть в найближчі терміни, коли випаде перший сніг. В мене питання до Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА: хто понесе відповідальність за вкрай аварійну небезпечну ділянку на дорозі», – зазначила Марія Куприч.

Голова Боринської громади Михайло Шкітак у коментарі LMN зазначив, що на цій ділянці дороги стались відразу три обвали. До слова, торік у цьому ж селі вже була аналогічна ситуація. 

Станом на сьогодні ремонтні роботи дороги «Боберка — Бориня» ще незавершені. Зокрема цього року на даному відрізку планувалось асфальтували ще 9 км, однак через війну процес призупинився. 

Зазначимо, ця дорога знаходиться на балансі Департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА. LMN намагалась зв’язатись із заступником голови Львівської ОВА Юрієм Бучком, серед функціональних обов’язків якого є розвиток дорожньої інфраструктури, однак відповіді від нього ми так і не отримали.

За словами голови Боринської громади, відремонтувати обвали у Нижній Яблуньці мала б фірма «ОнурКонструкціон Інтернешнл», яка й проводила ремонтні роботи дороги «Бориня- Боберка», однак коли саме це відбудеться, громаді невідомо. 

 Дорога є частиною «Малого карпатського кола» – спільного з Укравтодором проєкту Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей щодо розбудови доріг у центральній частині Українських Карпат. У лютому 2021 року на Форумі «Україна 30» державний інвестиційний проєкт «Мале Карпатське коло» було презентовано як частину програми Президента України «Велике будівництво».

  • 0
  • 1183
Відео