Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині призовників шукатимуть з поліцією
31 Травня, 12:08

На Дрогобиччині призовників шукатимуть з поліцією

У Дрогобицькому районі до розшуку призовників залучать відділення поліції. До такого рішення дійшли вчора на нараді щодо виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу. Її провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, повідомляє IA ZIK.

«Наразі однією з головних проблем є неявка призовників у військкомат. Найбільше ухиляються призовники в містах Дрогобич, Борислав, Стебник та Трускавець. До їх розшуку необхідно залучати місцеві відділення поліції», – зазначив Руслан Щерба.

На нараді були присутні військовий комісар полковник Микола Лисак, представники відділів поліції Дрогобича, Борислава та Трускавця.

Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Микола Лисак наголосив, що строковики не братимуть участі у бойових діях. Новобранці проходитимуть службу у лавах Збройних сил, Національної гвардії, Держприкордонслужби та Держслужби спеціального транспорту. Більшість строковиків проходять службу у межах області.

«За невиконання громадянами військового обов’язку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність», – наголосив він.

Фото: ілюстративне

Схожі новини