Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині центр для бездомних потребує допомоги
28 Січня, 13:43
logo-black

На Дрогобиччині центр для бездомних потребує допомоги

 

Антоніна Скляренко

У колишньому приміщені шкірвендиспансеру на околиці села Рихтичі, на вул. Козловського, 81, відкрили центр для перебування людей, які не мають власних домівок. Організатори просять небайдужих долучатися до допомоги.

«Будинок колишньої лікарні, і там нам потрібно буквально все. І будівельні матеріали, і постіль, і посуд», – говорить Василь Голод із спільноти «Наша хата».

В Дрогобицькому районі в селі Добрівляни вже існує один притулок, де надають допомогу бездомним. Але зараз він переповнений, замість 27 приймає 40 осіб.

«Тому і виникла потреба відкрити ще один такий притулок. Адже надаємо допомогу всім, хто до нас звертається. Немає обмеження ні за віком, ні за статтю. В нас навіть перебуває 3 дітей. Їхні мами одинокі або ж не мають прихістку. Деякі були позбавлені батьківських прав, але тепер виправились. Перебувають у нас мешканці Дрогобича, району, але є і зі Львова, Жидачева, Старого Самбора, переселенці з Донецька, Луганська та Криму», – додає Голод.

 

Центр, який відкрили в Рихтичах, діє і як пункт обігріву.

«На початку грудня, коли були ті перші морози, в Дрогобичі замерз на смерть чоловік. Хочемо, аби такого не повторилося. В нашому центрі вже обладнали кілька кімнат. З місцевого ДСНС нам надали двоповерхові ліжка. Зараз там постійно мешкає 3-4 наших людей, які роблять ремонти і постійно опалюють приміщення. Постояльців своїх часто залучаємо до роботи. Це має і виховний характер, і неабияка допомога центру. Тому що будівельно-ремонтні роботи дорого обходяться, а так як частину робимо власними руками, то економимо», – каже чоловік.

Після завершення всіх ремонтних робіт Дрогобицький центр буде діяти як осередок, де нужденні щодня зможуть поїсти, помитися, випрати одяг, підстригтися та отримати гуманітарну допомогу.

Якщо хтось готовий допомогти притулку побутовими речами, будматеріалами чи матеріально, можна звертатися до Василя Голода за телефоном: 098-58-32-953.

Надсилати кошти можна на рахунок Василя Голода: 5168  7554 1625 6317 (Приватбанк).

 

Схожі новини