На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі
22 Грудня, 18:03

На Дрогобиччині відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі

Сьогодні, 22 грудня, на базі Дрогобицького вищого професійного училища №19, відкрили навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Центр створили, аби впроваджувати у навчальний процес новітні виробничі технологіії. Таож для удосконалення навичок майстрів виробничого навчання та розширення соціального партнерства у сфері підготовки конкурентоспроможних кваліфікованих робітників.

Під час майстер-класів учні навчального закладу презентували функціональні можливості новоствореного центру.

Зокрема, гостям показали усі етапи покладання плитки та фарбування стін.

 

 

«Цей навчально-практичний центр дасть можливість ще краще готувати майбутніх майстрів. Наш регіон веде інтенсивне будівництво, відповідно, такі професії як: будівельник, маляр, штукатур дуже популярні і потрібні», – зазначив директор Вищого професійного училища №19 Володимир Маринкевич.

У новоствореному центрі діятимуть три майстерні: малярня, штукатурня та лицювально-плиточна майстерня. Також у центрі буде майстерня практичної та теоретичної підготовки.

На відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професіями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр з обласного бюджету виділили 1,05 млн грн.

Додамо, сьогодні на Львівщині на базі училищ і ліцеїв працює  23 навчально-практичні центри. До кінця 2018 року за кошти обласного бюджету також планують відкрити навчально-практичний центр будівельної галузі у Сокалі.

Відео