На Дрогобиччині правоохоронці розшукують двох зниклих вимушених переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Дрогобиччині правоохоронці розшукують двох зниклих вимушених переселенців
25 Червня, 13:23

На Дрогобиччині правоохоронці розшукують двох зниклих вимушених переселенців

З двох прихистків для вимушених переселенців у Дрогобичі зникли чоловік і жінка – вимушені переселенці з Запоріжжя та Донеччини. Поліція звертається з проханням про допомогу у пошуку цих двох людей.

Зокрема, у Дрогобицькому відділку поліції повідомляють, що з Соціального центру матері і дитини у Дрогобичі зникла 37-річна Тетяна Шенкаренко, мешканка с. Михайлівка на Запоріжжі, яка тимчасово проживала в Центрі.

21 червня жінка вийшла з закладу і не повернулась. У Центрі залишається її маленька дитина.

«Особливі прикмети: волосся темне, довге, очі карі, худорлявої тілобудови. Була одягнута в джинсовий костюм, кросівки чорного кольору. Із собою мала жовту сумку через плече», – повідомляють правоохоронці.

Також в громаді ведуть пошуки 85-літнього Геннадія Борщевського, який приїхав до Дрогобича з Краматорська і тимчасово проживав у гуртожитку “Нафтогазового коледжу”. 21 червня ввечері він вийшов з будівлі і зник.

Він був одягнений у штани зелено-коричневого кольору, взуття синього кольору в сіточку, светр сірого кольору. Пересувається за допомогою однієї тростини.

Усім, хто володіє інформацією про місце знаходження цих людей просять  просимо зателефонувати за номером 097 103 3441 або 102.

Відео