Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині вчетверте пограбували храм Успіння Пресвятої Богородиці (ВІДЕО)
25 Лютого, 17:27
logo-black

На Дрогобиччині вчетверте пограбували храм Успіння Пресвятої Богородиці (ВІДЕО)

У ніч на середу, 24 лютого, троє крадіїв проникли у храм Успіння Пресвятої Богородиці в Стебнику на Дрогобиччині. Звідти винесли кошти, що були в двох церковних скарбничках, які вони розбили.  Пошуком зловмисників зайнялася поліція. Це вже четверте пограбування з часу посвячення храму. Досі жодного з крадіїв цих епізодів не знайшли та не затримали.

«Церква оснащена сигналізацією, стоять відеокамери. По слідах на снігу добре видно, що крадіїв було троє. Сигналізація спрацювала, але вони вирахували, що до приходу когось з нас встигнуть втілити у життя свій задум, – розповів LMN настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці отець Володимир Лужецький. – Вони виламали праві бокові двері, які вже не підлягають ремонту. Всередині пошкодили скриньки для пожертв. Повертаючись від вівтаря, ногами вибили вікно церковної крамнички, де продається релігійна література. Встигли втекти. Залишилося багато слідів – по них можна побачити, як втікали, куди ховалися».

У храмі припускають, що злодії поцупили близько 8-10 тис людських пожертв.

Попередні три крадіжки відбулися у травні 2015 року впродовж 10 днів. Згодом, у 2016 році, злодій намагався вкрасти пожертви одразу після завершення Літургії. Його зафіксували відеокамери. Крадія впізнали по соцмережах, його арештували.

«Цей тиждень є тижнем блудного сина. Добре було би, якби крадії усвідомили свій вчинок , прийшли до будь-якого  храму будь-якої парафії та покаялися. Бо спокійно жити після цього вчинку вони не зможуть. Рано чи пізно котрийсь це зрозуміє. Аби було не запізно, тому їм раджу покаятися наступної неділі, щоби з цими гріхами не входити ні в новий місяць, ні у Великий піст», – закликає отець Володимир Лужецький.

 

 

Усіх, кому будь-що відомо про пограбування, просять зголоситися: (067) 97 84 591 — настоятель храму, парох релігійної громади Володимир Лужецький.

Фото та відео: Фейсбук

 

 

  • 0
  • 2469
Схожі новини