На етнофестивалі в Нагуєвичах зібрали близько 1,5 мільйона гривень на ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На етнофестивалі в Нагуєвичах зібрали близько 1,5 мільйона гривень на ЗСУ
28 Серпня, 17:15

На етнофестивалі в Нагуєвичах зібрали близько 1,5 мільйона гривень на ЗСУ

Вчора, 27 серпня, на етнофестивалі у Нагуєвичах зібрали 1 мільйон 400 тисяч гривень. Про це розповіли у Дрогобицькій міській раді.

Етнофестиваль у Нагуєвичах відбувся з нагоди 167-ми річниці з дня народження українського Генія – Івана Франка.

«Цьогоріч організатори ставили перед собою важливу мету – зібрати кошти для купівлі безпілотника Франко-Shark для наших військових. Адже фестиваль проводили не з святковою чи розважальною метою, а задля допомоги ЗСУ», – розповіли у міській раді.

Традиційно фестиваль розпочали з молитви біля хреста на території музею. Відтак відбулося покладання квітів до пам’ятника Іванові Франку. Опісля тут організували чимало благодійних локацій, де проводились екскурсії, майстер-класи, ярмарки та благодійний вечірній концерт.

Серед заходів, які проводились під час етно-фесту були бісероплетіння, медоваріння, гончарство та кераміка, майстер-класи з малювання, гри на народних музичних інструментах, літературні читання та співи, плетіння маскувальних сіток для військових, виставка картин, конкурси для дітей, аукціони з продажу розмальованих гільз та інших військових сувенірів, вистави Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича та ін.

Свою продукцію презентували дрогобицькі крафтовики.

Опісля відбувся благодійний патріотичний концерт, за участю Дрогобицького фахового музичного коледжу ім. Василя Барвінського, Юрія Юсифовича, гурту «Бориславські батяри», Віктора Винника та Віктора Павліка. Між виступами проводились аукціони-продажі сувенірних лотів.

Загалом, за попередніми підрахунками, впродовж благодійного етно-фесту вдалось зібрати 1 млн 400 тисяч гривень – всі ці кошти будуть скеровані на придбання безпілотника Франко-Shark.

Відео