Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Городоччині ображений ліванець порізав стоматолога
05 Червня, 15:12
logo-black

На Городоччині ображений ліванець порізав стоматолога

Антоніна Скляренко

Сьогодні у селі Мшана Городоцького району поліція затримала 65-річного місцевого мешканця. Чоловік поранив ножем 55- річного лікаря-стоматолога, бо той відмовився йому безоплатно лікувати зуби. Медик у критичному стані.

«Чоловік прийшов у стоматологічну клініку з метою полікувати зуби. Звернувся до лікаря. Але з вимогою, що процедуру той має виконати безкоштовно. Лікар відповів, що у нього приватна установа, тому послуги платні. Чоловік обурився, вийшов на вулицю і почав кидати у вікно стоматологічного кабінету камінцями. Кабінет розташований на другому поверсі. Стоматолог розсердився. Вийшов на вулицю і насварив хулігана, схопивши при цьому уламок цегли. Після чого чоловік кинувся на медика з кулаками. А потім витягнув ніж і встромив стоматологу в шию», – розповідає LMN очільник поліції Городоччини Андрій Богуш.

Лікар від сильного удару ножем впав на землю, а зловмисник спокійно пішов. Стоматологу колеги надавали першу допомогу, викликали «швидку». Його терміново госпіталізували.

Нападник ж прийшов до дому, помив руки і знаряддя нападу. Та потім вийшов на прогулянку, в той час його й затримали поліцейські.

62091753_2
62214980_22

«Чоловік не перебуває на обліку як психічнохворий, він нормально відповідає на всі запитання. Його затримали, вдома знайшли ніж, яким він накинувся на лікаря. Сліди крові не зміг повністю змити, – додає поліцейський. – Поранений лікар зараз у реанімації, медики борються за його життя. Шансів дають небагато».

Нападник за національністю ліванець. У Мшані мешкає 15 років. Розлучений, але має дочку. Мешкає сам.

До речі, за збігом обставин, зять нападника – стоматолог.

 

 

Схожі новини