На Городоччині ображений ліванець порізав стоматолога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Городоччині ображений ліванець порізав стоматолога
05 Червня, 15:12
logo-black

На Городоччині ображений ліванець порізав стоматолога

Антоніна Скляренко

Сьогодні у селі Мшана Городоцького району поліція затримала 65-річного місцевого мешканця. Чоловік поранив ножем 55- річного лікаря-стоматолога, бо той відмовився йому безоплатно лікувати зуби. Медик у критичному стані.

«Чоловік прийшов у стоматологічну клініку з метою полікувати зуби. Звернувся до лікаря. Але з вимогою, що процедуру той має виконати безкоштовно. Лікар відповів, що у нього приватна установа, тому послуги платні. Чоловік обурився, вийшов на вулицю і почав кидати у вікно стоматологічного кабінету камінцями. Кабінет розташований на другому поверсі. Стоматолог розсердився. Вийшов на вулицю і насварив хулігана, схопивши при цьому уламок цегли. Після чого чоловік кинувся на медика з кулаками. А потім витягнув ніж і встромив стоматологу в шию», – розповідає LMN очільник поліції Городоччини Андрій Богуш.

Лікар від сильного удару ножем впав на землю, а зловмисник спокійно пішов. Стоматологу колеги надавали першу допомогу, викликали «швидку». Його терміново госпіталізували.

Нападник ж прийшов до дому, помив руки і знаряддя нападу. Та потім вийшов на прогулянку, в той час його й затримали поліцейські.

«Чоловік не перебуває на обліку як психічнохворий, він нормально відповідає на всі запитання. Його затримали, вдома знайшли ніж, яким він накинувся на лікаря. Сліди крові не зміг повністю змити, – додає поліцейський. – Поранений лікар зараз у реанімації, медики борються за його життя. Шансів дають небагато».

Нападник за національністю ліванець. У Мшані мешкає 15 років. Розлучений, але має дочку. Мешкає сам.

До речі, за збігом обставин, зять нападника – стоматолог.

 

 

Відео