Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Городоччині селяни зі священником затримали лісовоз із дубом без чипів
21 Лютого, 20:44
logo-black

На Городоччині селяни зі священником затримали лісовоз із дубом без чипів

Юлія Швидко

Вчора, під вечір, мешканці Вишні Городоцького району зі священиком Михайлом Кушнірем біля свого села затримали лісовоз, на якому було близько 20 кубічних метрів кругляку дуба. На узбіччі лежало ще 18 стовбурів зрубу. На них люди не побачили спеціальних чипів. Викликали поліцію.

«Вчора, у День пам’яті та вшанування Героїв Небесної сотні, ми проводили жалобні заходи за односельчанами – Володимиром Жеребним та Володимиром Топієм, – які загинули на Майдані. А тут почали ліс вивозити. Нас це заболіло: такий ж день. Часто ліс незаконно вирубують, але раніше це робили уночі. Вирішили заблокувати цей лісовоз, аби перевірити, куди везе», – розповідає LMN отець Михайло.

На деревині не було чипів. До лісовозу їхала фура, в яку мали б завантажувати ліс, кажуть очевидці. Працівники Рудківського лісгоспу не пояснити людям, чому деревина без чипів.

Згодом ДП «Самбірське лісове господарство» дорікнуло активістам, що ті перешкоджають роботі підприємства. Мовляв, лісопродукцію навантажували на автомобіль фірми, яка придбала її на біржових торгах.

«Ми би ніколи не вдавалися до таких дій, якби у нас в нахабний спосіб не викрадали ліс. А скільки вже дерев вирубано? Скільки машин з деревиною вивезено? Якби таких фактів не було, то й вчорашнього затримання теж би не було», – кажуть активісти з Вишні.

Фото: Facebook

Схожі новини