Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На горищі будинку у центрі Львова знайшли бойовий автомат з глушником
09 Грудня, 15:21

На горищі будинку у центрі Львова знайшли бойовий автомат з глушником

Вчора, 8 грудня, у вечері, у центрі Львова на горищі 4-поверхового будинку, де розташовані редакції кількох львівських ЗМІ, було виявлено бойовий автомат з глушником та коліматорним прицілом з патронами, – Захід.нет

Як розповів фінансовий директор ТРК «Люкс» Олександр Деніщук, автомат з коліматорним прицілом, глушником та бойовими патронами, в тому числі і бронебійними, знайшли на горищі з вільним доступом.

Співробітники компанії, які регулярно обстежують горище, знайшли там валізу, у якій виявили зброю. Зовні знайдений автомат схожий на чеську модель CZ Sа vz.58, однак точнішу інформацію зможуть надати правоохоронці після проведення експертизи.

«З цього горища видно тільки внутрішній двір будинку і сходову клітку, де проходять відвідувачі та працівники ТРК «Люкс» та сайту ZAXID.NET», – сказав Олександр Деніщук.

На місце події викликали правоохоронців.

 

“Повідомлення про цей випадок й справді був. На місці працювали спеціалісти. Будемо з’ясовувати кому належить ця небезпечна знахідка”, – прокоментували LMN у поліції.

Додамо, що у будинку на площі Галицькій, 15 розташовані кілька редакцій, що входять до медіа-холдингу ТРК «Люкс». Зокрема, йдеться про ZAXID.NET, радіо «Люкс ФМ», сайт 24 каналу та портал Футбол 24. Також у цьому будинку розташоване управління комунальної власності Львівської міськради.

Схожі новини