На Ходорівщині водій відмовлявся безкоштовно перевозити АТОвців (відео) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Ходорівщині водій відмовлявся безкоштовно перевозити АТОвців (відео)
04 Грудня, 21:00

На Ходорівщині водій відмовлявся безкоштовно перевозити АТОвців (відео)

 Марія Оринчак

У п’ятницю близько 17.00 ветеран АТО пан Андрій їхав на роботу до Львова. Сів у автобус на маршруті Львів-Дев’ятники-Ходорів. Показав посвідчення учасника АТО. Водій почав обурюватися, мовляв, чого це пільговик так часто кудись їздить, до того ж саме цим автобусом. Сказав платити гроші. Пан Андрій відповів, що має законне право користуватися пільгою. Водій попередив, що це останній раз він везе атошника безкоштовно.

Учасники АТО та ООС, які часто користуються цим маршрутом, кажуть, що цей водій вже не вперше так поводиться з пільговиками.

 

«Коли ми дізналися про цей випадок, терпець увірвався. Разом з іншими учасниками бойових дій та небайдужими прийшли на автостанцію, знайшли до цього водія та провели з ним, м’яко кажучи, діалог. Водій не назвав свого прізвища, практично весь час мовчав. Але в кінці таки вибачився і пообіцяв, що більше така ситуація не повториться,» – каже LMN голова Спілки ветеранів АТО Ходорівщини Степан Осадчук.

Як розповів Осадчук, скарги з боку пасажирів вже були, проте раніше не вдавалось з’ясувати, який саме водій був на рейсі. Учасники бойових дій зняли розмову на відео. На ньому видно, як вони дорікають водію, що той хоче заробити на тих, хто захищає його та всіх українців на фронті.

Відео