На Городоччині відкрили нову школу на 110 учнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Городоччині відкрили нову школу на 110 учнів
20 Жовтня, 17:02
logo-black

На Городоччині відкрили нову школу на 110 учнів

Сьогодні, 20 жовтня, у селі Дубаневичі, Городоцького району, відкрили нову школу. Будівництво освітнього закладу розпочали чотири роки тому.

«На цю подію дуже чекали і діти, і батьки. Досі школярі вчилися у старому приміщені. У їдальню доводилось ходити у окрему будівлю на вулиці, був старий спортзал. А зараз все новеньке. Столова, туалети все в школі. Благоустрій довкола, все викладено бруківкою, квітнички. Гарні спортивні майданчики та своя котельня. Безумовно це велика подія для нашого села», розповіла LMN секретар Дубаневицької сільради Леся Василівна.

Нова школа розрахована на 110 учнів. Цього року у ній навчатимуться 84 школярів. Правда зараз вони на карантині. У селі кажуть, діти сядуть за парти у новеньких класах одразу як вийдуть із канікул. У закладі працюватиме 20 педагогів.

До слова будівництво школи у Дубаневичах розпочали у 2016 році. Загальна кошторисна вартість нового навчального закладу становить 53 млн 734 тис. грн.

Загальноосвітня школа 1-2 ступенів носитиме ім’я Івана Альберта. Героя, який загинув у січні 2015 році, захищаючи Донецький аеропорт. У кіборга залишилося двоє дітей та дружина. Вони проживають у Дубаневичах. Іван Альберт нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ФОТО: ЛОДА

 

Відео