На Яворівщині дітей навчали англійської вчителі з Великобританії та США | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині дітей навчали англійської вчителі з Великобританії та США
30 Серпня, 20:11

На Яворівщині дітей навчали англійської вчителі з Великобританії та США

Англомовний табір для учнів шкіл прикордонних громад Львівщини ініціював благодійний фонд «Яворівщина». Протягом тижня діти відвідували різні локації, де в інтерактивній формі навчалися та весело проводили час разом з вчителями з-за кордону.

Перший пілотний сезон табору зібрав понад 80 дітей з різних куточків Прикордоння Львівщини. Кожного дня заняття відбувалися в новій локації. У перший день в одній з локацій Яворова діти знайомилися з англомовними вчителями та один з одним і виконували ігрові завдання. У другий день поїхали на пляж на озері поблизу Яворова, де англійська поєднувалася з водними розвагами. А у третій день відвідали Крехівський монастир святого Миколая отців Василіан, де іноземна мова поєднувалася з духовними цінностями.

Весь час з дітьми займалися викладачі, яких у таборів називали тьюторами. Це були волонтери з Великобританії та США, які зголосилися допомогти місцевим учням підтягнути англійську і цікаво провести час.

«Я виріс у Бостоні, США, але приїхав в Україну, щоб викладати англійську мову в Українському Католицькому Університеті. З радістю долучився до табору для школярів і за три дні, що ми провели разом, я відчуваю, що ми стали великою родиною», – розповів Алекс Гамота, тьютор табору.

«Це незабутній і необхідний досвід. Ми отримали можливість покращити нашу англійську разом з носіями мови, навчилися розрізняти британську, американську та австралійську англійську. І ми побачили, скільки є геніальних людей та вчителів у світі. Це були класні і зворушливі дні, дякую усім, хто організував для нас табір», – коментує Юрій Демків, учасник табору.

Організатори обіцяють, що схожі активності для дітей будуть у майбутньому. Фонд «Яворівщина» підписав меморандум з британською організацією UK Friends of Ukraine (Британські друзі України) щодо майбутніх спільних освітніх та культурних подій.

«Це було чудово – провести тиждень на Яворівщині, підтримати роботу фонду і спільно організувати цікаве і корисне дозвілля для дітей. Я справді хочу продовжувати наше партнерство», – коментує Алекс Рейні, тьютор табору та представник організації UK Friends of Ukraine.

.

«Коли ми створювали фонд, ми вирішили сконцентруватися на допомозі нашим захисникам. Бо це зараз головне. Але ніхто не має права відбирати дитинство у наших школярів. Тому я був дуже радий, коли наші друзі з Британії та США відгукнулися на наш заклик і допомогли зробити табір для дітей. Впевнений, ці насичені позитивом дні корисні не тільки для англійської, але й для психологічного стану школярів. Сподіваюся, скоро підопічні фонду поїдуть в навчальну поїздку за кордон», – додає Павло Бакунець, амбасадор фонду «Яворівщина»

Відео