Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщині добудовують перший малий груповий будинок на Заході України
25 Грудня, 09:15

На Яворівщині добудовують перший малий груповий будинок на Заході України

Перший малий груповий будинок у Західному регіоні країни завершують будувати у Бірках. Тут будуть жити до десяти дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають особливі потреби, але можуть бути соціалізовані. За ними доглядатиме спеціальний персонал та вихователі, інформує Львівська ОДА.

Малий груповий будинок на Яворівщині будують за кошти держави від 2018 року. Перший етап робіт коштував 5,8 мільйонів гривень.

За результатами тендерної процедури для будівництва другої черги, переміг у торгах ТзОВ “Ідеалбуд”. Угоду з ним підписали на 3,6 мільйона гривень. За рахунок більшої кількості учасників тендеру, понад 320 тисяч гривень вдалося зекономити. Малий груповий будинок – заклад соціального захисту, призначений для тривалого (стаціонарного) проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа, в умовах, наближених до сімейних.

Нагадаємо, що створення малих групових будинків сприятиме оптимізації мережі закладів, у яких надаються соціальні послуги, пришвидшенню реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей, забезпеченню максимальної доступності дітей до послуг у громаді, посиленню ролі та відповідальності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за становище дітей та сімей з дітьми.

Схожі новини