На Яворівщині судитимуть хірурга, через якого померла пацієнтка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині судитимуть хірурга, через якого померла пацієнтка
30 Вересня, 15:04

На Яворівщині судитимуть хірурга, через якого померла пацієнтка

Колишньому лікарю однієї з лікарень у Яворівському районі повідомили про підозру. Підозрюють у неналежному виконанні професійних обов’язків, через що померла хвора. Лікарю-хірургу загрожує 2 роки тюрми.

Як вдалось з’ясувати, мова йде про справу чотирирічної давнини. У березні 2016 року в один із медичних закладів району за допомогою звернулась 63-річна місцева мешканка. Хвору оглянув черговий лікар-хірург хірургічного відділення лікарні та встановив їй діагноз. Однак, замість того щоб виконати невідкладне хірургічне втручання, медик скерував пацієнтку в іншу лікарню, у Львів. Жінку в обласний центр повезли не у «швидкій», а у звичайному автомобілі, ще й без супроводу медичних працівників. Дорогою хвора померла.

«Слідчі повідомили хірургу про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником”. Зараз у справі триває ще досудове розслідування. В разі доведення вини лікарю загрожує до 2 років позбавлення волі”, – кажуть правоохоронці.

Відео