На Яворівщині зібрали 2,9 млн грн на БТР для тероборони | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині зібрали 2,9 млн грн на БТР для тероборони
17 Лютого, 15:47

На Яворівщині зібрали 2,9 млн грн на БТР для тероборони

Протягом місяця колядники, вертепи, місцевий бізнес, творчі колективи, церкви та жителі району збирати на БТР. В результаті фонд «Яворівщина» отримав 2, 9 млн грн, за які придбають бронетранспортер для 66 батальйону 103 ТрО.

«Це був наш перший великий збір – і він перевершив наші очікування. Ми планували зібрати2 млн, а вийшло значно більше. Тож наразі обговорюємо з військовими з ТрО, як краще використати додаткові кошти», – коментує голова наглядової ради фонду «Яворівщина» Володимир Сичак.

Першою на фонд задонатила школярка Соломія, яка передала заколядовані кошти на потреби захисників. Останніми до збору долучилися учасники традиційних прощань з колядою, які в неділю відбулися в кількох локаціях Яворівщини.

«Зізнаюся – я не мав сумнівів, що Яворовий край назбирає на БТР. А сьогодні ми дізналися, що перевиконали ціль – зібрали навіть більше, чим планували. Ми це зробили разом! Дякую кожному, хто підтримав ідею фонду і долучився до спільної справи гривнею. Тепер радимося з теробороною щодо того, на що найкраще скерувати додаткові кошти», коментує Павло Бакунець, народний депутат, амбасадор фонду «Яворівщина».

Нагадаємо, що благодійний фонд «Яворівщина» та народний депутат Павло Бакунець оголосили про  збір напередодні Різдва. На запит одного з батальйонів 103 бригади ТрО вони планували купити БТР. Для цього потрібно було зібрати 2 мільйони гривень.

Дізнатися детальнішу інформацію щодо збору на бронетранспортер можна на сайті БФ «Яворівщина» та у соцмережах фонду. 

Відео