Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщині зібрали 2,9 млн грн на БТР для тероборони
17 Лютого, 15:47

На Яворівщині зібрали 2,9 млн грн на БТР для тероборони

Протягом місяця колядники, вертепи, місцевий бізнес, творчі колективи, церкви та жителі району збирати на БТР. В результаті фонд «Яворівщина» отримав 2, 9 млн грн, за які придбають бронетранспортер для 66 батальйону 103 ТрО.

«Це був наш перший великий збір – і він перевершив наші очікування. Ми планували зібрати2 млн, а вийшло значно більше. Тож наразі обговорюємо з військовими з ТрО, як краще використати додаткові кошти», – коментує голова наглядової ради фонду «Яворівщина» Володимир Сичак.

Першою на фонд задонатила школярка Соломія, яка передала заколядовані кошти на потреби захисників. Останніми до збору долучилися учасники традиційних прощань з колядою, які в неділю відбулися в кількох локаціях Яворівщини.

«Зізнаюся – я не мав сумнівів, що Яворовий край назбирає на БТР. А сьогодні ми дізналися, що перевиконали ціль – зібрали навіть більше, чим планували. Ми це зробили разом! Дякую кожному, хто підтримав ідею фонду і долучився до спільної справи гривнею. Тепер радимося з теробороною щодо того, на що найкраще скерувати додаткові кошти», коментує Павло Бакунець, народний депутат, амбасадор фонду «Яворівщина».

8843cb52-397c-49ab-89e8-4ae2bc00457e

Нагадаємо, що благодійний фонд «Яворівщина» та народний депутат Павло Бакунець оголосили про  збір напередодні Різдва. На запит одного з батальйонів 103 бригади ТрО вони планували купити БТР. Для цього потрібно було зібрати 2 мільйони гривень.

Дізнатися детальнішу інформацію щодо збору на бронетранспортер можна на сайті БФ «Яворівщина» та у соцмережах фонду. 

Схожі новини