На Яворівщини відкрили ще одне модульне містечко для вимушених переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщини відкрили ще одне модульне містечко для вимушених переселенців
14 Липня, 16:02

На Яворівщини відкрили ще одне модульне містечко для вимушених переселенців

Сьогодні, 14 липня, у селі Бортятин, що на Яворівщині, відкрили модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб. Тут житимуть 40 людей з Луганської та Донецької областей. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Сюди переїхало 13 сімей, які до цього тимчасово проживали у школах, дитсадках та інших комунальних закладах Судововишнянської та сусідніх громад.

«Загалом містечко складається з 10 поєднаних між собою контейнерів, та відрізняється від тих, які ми відкривали раніше. Його спроєктували таким чином, що кухня, санвузли та душові будуть безпосередньо у будівлі, де розташовані спальні кімнати. На території подбали і про благоустрій, зокрема, облаштували дитячий майданчик», — йдеться у повідомленні.

Також для функціонування та обслуговування модульного містечка створили  5 робочих місць.

Профінансував проєкт міжнародний благодійний фонд «Safe Pass Group» за підтримки благодійних міжнародних фондів США, Австралії та Нової Зеландії.

Додамо, окрім цього зараз на Львівщині діють ще 4 модульні містечка, 3 – у Львові, 1 – у с. Хоросно Солонківської ТГ. Будівництво ще одного містечка триває у Стрийській громаді, є проєкти на будівництво житла для ВПО у Добротвірській та Дрогобицькій громадах.

Відео