На Яворівському полігоні втопилися два військовослужбовця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівському полігоні втопилися два військовослужбовця
07 Грудня, 13:21
logo-black

На Яворівському полігоні втопилися два військовослужбовця

У суботу, 5 грудня, до львівських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в озері на території військової частини «Міжнародний центр миротворчості та безпеки» у селі Старичі Яворівського району зникли два рибалки. У той день їх шукали до 11 години вечора, але не знайшли. Наступного дня, 6 грудня, рятувальники виявили їх тіла. Покійні виявилися військовослужбовцями – 54-річним прапорщиком та 51-річним старшиною, інструктором з водіння військової частини А2600.

«На території полігону є багато озер, ставків. Часто чоловіки, як тільки потисне перший мороз, йдуть на риболовлю. Але там небезпечно – раптово може накрити хвиля. Так, мабуть, трапилося й цього разу, – розповідає LMN мешканка Старичів Ірина. – У суботу всі тільки й говорили про цей випадок. Уже майже всі були переконані, що рибалок немає в живих. Але добре, що хоч їх тіла знайшли. Тепер зможуть по-людськи похоронити».

Обидва загиблі мешкали на Яворівщині. Прапорщик Василь Мурин жив у селищі Шкло, старшина Роман Сухацький – у селі Калитяки.

Фото: ДСНС

 

Відео