Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Кам’янка-Бужчині шотландський інвестор робитиме біоупаковки з картоплі
03 Березня, 13:55

На Кам’янка-Бужчині шотландський інвестор робитиме біоупаковки з картоплі

Шотландські інвестори, відкриють у Кам’янка-Бузькому районі виробництво біоупаковки з картопляного крохмалю. Підприємство вже починає вирощувати сировину та встановлює виробничу лінію. – пише Tvoemisto.tv

«Зараз компанія починає вирощування сировини і монтаж обладнання на об’єкті, що вона придбала для реконструкції. До кінця року виробництво запуститься», – каже керівник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

За даними YouControl, ТзОВ «Централ Плейнс Груп Україна» зареєстроване з жовтня 2019 року. У селі Великосілки Кам’янка-Бузького району вона має дві будівлі та 177 земельних ділянок. Керівником підприємства є Володимир Шегда, який також зазначений керівником інших сільськогосподарських підприємств у Кам’янка-Бузькому районі, серед засновників яких також є британський бізнес.

Серед КВЕДів ТзОВ «Централ Плейнс Груп Україна» зазначені вирощування овочів, зернових, бобових та олійних культур, а також їх переробка. Окрім основного, ідеться про ще 16 КВЕДів, що стосуються сільського господарства.

 

Схожі новини