На Харківському напрямку загинула парамедикиня зі Львова Ірина Цибух | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Харківському напрямку загинула парамедикиня зі Львова Ірина Цибух
30 Травня, 13:31

На Харківському напрямку загинула парамедикиня зі Львова Ірина Цибух

25-річна парамедикиня медбатальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух «Чека» загинула під час ротації на Харківському напрямку. Це сталося учора, 29 травня, за кілька днів до її дня народження, повідомили в батальйоні.

«У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону – для всієї України», – написали побратими і посестри Ірини.

До повномасштабної війни Ірина Цибух працювала менеджеркою реформи «Суспільного», також реалізовувала освітні проєкти у віддалених селах Донеччини й Луганщини. Як військова парамедикиня їздила на Донеччину і Луганщину з 2015 року.

«Війна – найгірше місце, де я колись була, але вона дає квиток у справжнє життя, у світ непідробної незалежності, вона таврує знання про скороминущість існування», – так казала Ірина Цибух.

В медбатальйоні згадали й інші її фрази:

«В армію треба йти, тому що це епоха нашої унікальної доби, де ми можемо захищати нашу країну»

 

«Хочу дітей. Хочу будинок. Хочу садити помідори… але війну закінчити найважливіше»

 

«Чи варте це суспільство вчинку полеглих героїв? Найважливіше – вчинок. Оповіді покликані навчити нас боротись за справедливість, карати зло і жертвувати собою заради інших. А якщо інші не вартували цього, то це лиш елемент історії, який підкреслює сміливість і правдолюбство головного героя»

Про дату і час прощання з Героїнею обіцяють повідомити згодом.

Відео