Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На кордоні організували пункти обігріву і встановили біотуалети
28 Лютого, 11:59

На кордоні організували пункти обігріву і встановили біотуалети

Протягом вчорашнього дня, 27 лютого, кордони на Львівщині перетнули понад 54 тисячі людей. Загалом за чотири доби через нашу область Україну залишили понад 150 тисяч осіб. Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, ситуація в пунктах перетину залишається складною. Щоб зменшити навантаження там запустили 5 додаткових поїздів до Польщі з Львівського головного залізничного вокзалу. Також додалися потяги до Закарпаття.

“Ситуація на кордонах – складна, 25-30 кілометрові черги. На кожному з пішохідних пунктів пропуску 1,5-2 тисячі людей. Можна сказати, що їх стало у два рази менше, але все одно це дуже велика кількість. Максимальна кількість піших переходів відкриті там, де їх ніколи не було. За вчора було розставлено більше ніж 50 біотуалетів, 15 пунктів обігріву.

Відтак, намагаємось вирішити цю ситуацію. Людей просимо зупинятись на Львівщині. Ми забезпечуємо їх речами першої необхідності, продуктами і можливістю переночувати”, – зазначив Максим Козицький.

Зокрема, 38 тисяч вимушених переселенців вже розселили в області.

Більшість з них – близько 30 тисяч осіб, поселили у приватний сектор, а ще 8 тисяч – у комунальні та державні заклади.

Як повідомив голова ОДА, протягом вчорашнього вечора прибуло більше 50 фур допомоги. Через це залишається велика потреба у складських приміщеннях по всій території Львівщини.

«Гуманітарних вантажів йде дуже багато. Є 350 людей, які готові перевозити вантажі, але потрібні додаткові машини», – зазначив Козицький.

Схожі новини