На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям
19 Листопада, 14:52

На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям

На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям. Його ключова задача – забезпечити українських водіїв їжею, питною водою, медикаментами та пальним. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури. 

Нагадаємо українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні через страйк польських перевізників. Вбік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, вбік Рави — Руської – понад 10 км, убік Краківця – понад 16 кілометрів.

“За кожним з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає потреби та знаходиться на постійному звʼязку з водіями. Також цілодобово працює гаряча лінія Укртрансбезпека: +38-(067)-120-04-83.
Сьогодні на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тисяч наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки”, — повідомив Олександр Кубраков, віце-прем’єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Додаткові потреби можна вказати через гугл-форму: https://forms.gle/uknNBtSDZ6hKVKdE9
Також міністерство спільно з профільними відомствами обіцяє сприяти евакуації водіїв на територію України, якщо виникатиме така потреба.
Працюватиме штаб допоки кордон не буде розблокований.
Відео