Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На кордоні з Польщею запустять електронну чергу для автомобілістів
19 Липня, 20:04

На кордоні з Польщею запустять електронну чергу для автомобілістів

Попередня реєстрація повинна знизити пікові навантаження на пунктах пропуску. Українці, які планують вирушити в Європу власним авто через пункти пропуску на польсько-українському кордоні, повинні будуть попередньо зареєструватися в електронній системі.

Таку пропозицію на днях озвучив нещодавно призначений голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський

Як саме буде працювати система — ще невідомо. Чиновники планують оголосити відкритий конкурс серед IT-компаній, і дати їм можливість самим запропонувати найкраще рішення. Незрозуміло ще також, чи буде реєстрація обов’язковою або добровільною.

Польща стала найпопулярнішою країною серед абонентів українських операторів

Мальський пояснив, що такий підхід дозволить автомобілістам вибирати найбільш оптимальний час перетину кордону — тоді, коли буде найменше електронних заявок на проходження митної перевірки. Це допоможе вирішити проблему з чергами.

Відзначимо, що українці неодноразово скаржилися на високе завантаження пунктів пропуску на польському кордоні. А минулого року навіть запустили додаток, який показував поточне завантаження на пунктах пропуску і прогнозував приблизний час проходження кордону.

Схожі новини